تبلیغات
عایق پوشش فردوسی - شینگل
عایق پوشش فردوسی
صفحه نخست                 |                شماره تماس            |               درباره ی ما                |                محصولات
شینگل

ایزوشینگ نوع شینگل خودچسب (چسب دار) است. نوار خود چسب قیری چسباندن ورقهای شینگل را روی هم دیگر امکان پذیر میکند و قسمت نوار خودچسب با لایه فیلم مانند پلی اتیلن محافظت می شود.
 
ایزوشینگل به سادگی حتی در هوای بسیار سرد قابل نصب و اتصال است و بعلاوه به هیچ عنوان در مقابل وزش بادهای تند جدا نمی شود             .                                                                         
ایزو شینگل با دو طرح“Nova”و“Traditional”تولید وعرضه می شود.

ایزوشینگل کمبریج نوع شینگل دو لایه ضخیم می باشد                                                                                                                                         
رنگ زیبای هنرمندانه ، عمق ، ابعاد مانند آن یک حس طبیعی جالبی را در بیننده زنده می کند.
ایزو شینگل، پوشش سقف نوع شینگل است که با لایه فایبر گلاس بعنوان مقاومت دهنده واشباع شده توسط نوعی قیر باکیفیت بالا،تولید می شود.
این محصول جهت سقفهای شیبدار با شیب 30% به بالا کاملاً ایده آل است و جهت پوشش شیبهای کمتر و دیوارهای عمودی نیز کاربرد دارد.

مزایای متعدد

·          نصب ایزوشینگل روی کلیه سقفهای بسیار آسان است و سطوحی که پوشش آنها با سایر محصولات مشکل و حتی غیر ممکن است با ایزو شینگل به آسانی انجام پذیر می باشد.

·         با توجه به لایه های روی هم قرار گرفته شده و داشتن رنگهای بسیار جذاب ، زیبایی فوق العاده ای دارد.

·          کاربرد ونصب بسیار آسان و سریع را فراهم می آورد.

·          کاملاً عایق ضد آب است و بواسطه ساختمان انعطاف پذیر لایه های فلس مانند آن در مقابل تغییرات زیاد حرارتی محیط بسیار مقاوم می باشد و به هیچ عنوان ترک بر نمی دارد .

·          راه رفتن روی آن بدون خطر است و مشکلی ایجاد نمی کند .

·          برای اجرای کلیه جزئیات سقف مانند تیزه ها، آب روها و اتصال به دیواره دودکش ها احتیاج به محصولات جانبی نمی باشد و یک سقف یکدست و یکپارچه با استفاده از یک محصول را امکان پذیر می کند.

·          دارای وزنی بسیار سبک است (حدود10کیلوگرم هر مترمربع) و بار اضافی را به سازه تحمیل نمی کند.

·          سیستم ایزوشینگل دارای مزایای عالی و نکات مثبت متعدد می باشد، مانند: ایجاد عایق ضد آب مورد اطمینان ، مقاوم بودن در کلیه شرایط جوی ، سبکی و زیبایی سقف، کاربرد ونصب آسان آن جهت پوشش هرگونه سقف با اشکال مختلف و متنوع .

نوشته شده توسط حسین آجورلو در 1387/01/1 و ساعت 17:45 [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ 1388/09/6 و ساعت12:41


صفحه نخست                 |                شماره تماس            |               درباره ی ما                |                محصولات
کلیه ی حقوق این سایت مربوط به شرکت عایق پوشش فردوسی می باشد